Gminny Turniej Szachowy „Zima 2018”

16 lutego 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Porębie Spytkowskiej odbył się Gminny Turniej Szachowy „Zima 2018” pod patronatem Burmistrza Brzeska.

« 1 z 3 »

W turnieju wzięło udział 23 zawodników. Wyniki przedstawiają się następująco:
1 Czernecki Szczepan
2 Daniec Bartłomiej
3 Zgraja Grzegorz
Trzech najlepszych zawodników otrzymało piękne puchary i dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dla pozostałych uczestników także przewidziano nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy za udział. Ponadto uczniowie PSP w Porębie Spytkowskiej otrzymają punkty do rankingu na najlepszego szachistę szkolnego w roku szkolnym 2017/2018. Był to już czwarty z tego cyklu turniej.
Gratulujemy zwycięzcom a panu Burmistrzowi Grzegorzowi Wawryce dziękujemy za ufundowanie i wręczenie nagród.
Turniej zorganizował i przeprowadził dyrektor szkoły Piotr Tota.